Mario Rossi – бренд, який вчить поважати себе.

mario_logo

Mario Rossi це колекція сонцезахисних окулярів з італійським дизайном для людей з яскраво вираженим почуттям стилю і смаку. Великий вибір форм і колірних рішень надає колекції Mario Rossi високу актуальність і універсальність. Колекція розроблена з урахуванням світових тенденцій модної індустрії. Сучасні технології та форми поєднуються з яскравими кольорами і фірмовими елементами декору ..

Сонцезахисні окуляри під маркою Mario Rossi випускаються з 2007 року і відомі своєю бездоганною якістю, передовим дизайном і широким модельним рядом

Непорушні принципи Mario Rossi: стиль, вишуканість, універсальність.

 


Модельний ряд Mario Rossi sunglasses щорічно оновлюється в середньому на п’ятдесят моделей, кожна з яких проектується в трьох кольорах. Новий дизайн розробляється, виходячи з аналізу поточних і прогнозування майбутніх модних трендів, в кращих традиціях італійського оптичного дизайну.

Жіночі моделі надають найширший вибір трендових форм: котяче око, кокетливі квадрати, метелик-батерфляй. Серед елементів декору особливо цікаві грановані вставки і малюнки на ацетат і- «камуфляж», контрастні смуги, етноорнамент. Колірна гамма складається з звабливих відтінків: оксамитово-чорного, винно-червоного, димчасто-бузкового, медового, шоколаду з вершками.

У чоловічій лінійці дизайнери запропонували два напрямки: «поза часом і модою», представлене окулярами-авіаторами, і «варіації на тему геометрії». Моделі до душі знайдуть для себе любителі різних стилів: стримано-ділового, енергійно-спортивного, рафіновано-класичного. Колірна палітра, крім незмінного чорного, включає істинно чоловічі риси благородних металів, вороненой сталі, натурального рогу і черепахового панцира.


 

mater


Металеві частини окулярів виробляються зі сплаву Монель. Цей мідно-нікелевий сплав ідеально підходить для виробництва завдяки таким властивостям, як міцність, легкість, стійкість до корозії, гнучкість і пружність, низький коефіцієнт температурного розширення. Всі металеві частини також захищені гальванічним покриттям. Ці заходи захищають від дотику нікелю і міді з шкірою. Пластикові частини виготовляються з гіпоалергенного пластика, як литтям, так і методом фрезерування. При необхідності металеві частини вплавляются в пластикові за допомогою спеціальних установок ультразвукового вплавлення.

Виробництво однієї пари сонцезахисних окулярів може включати в себе до тридцяти різних операцій. Це складний технологічний процес. Після завершення всіх операцій виріб поширюється в цеху доведення, виправки та вибракування. Завдяки цьому відсоток заводського браку мінімальний, а готовий виріб приємно носити, та й просто тримати в руках.


 

lens


У виробництві сонцезахисних окулярів Mario Rossi використовуються якісні полімерні лінзи, класу «High UV protection», що гарантують 100% захист від шкідливого впливу ультрафіолету. Оптичний полімер CR-39 відмінно зарекомендував себе у виробництві оптичних і сонцезахисних лінз. Цей матеріал стійкий до пошкоджень і появи подряпин. Лінзи з CR-39 мають відмінні протиударні властивості, що робить їх ідеальними для тих, хто веде активний спосіб життя і займається спортом. Оптичний полімер CR-39 має високу опірність до механічних і хімічних впливів, спеціальне покриття для нього не потрібно.

Лінзи для Mario Rossi випускаються з тонуванням різних кольорів і відтінків, з суцільною і градієнтної заливкою, з різним ступенем затемнення. У колекції будь-якого року більше половини моделей випускається з полярізованими лінзами. Окуляри з полярізованими лінзами ще більше підвищують зоровий комфорт в умовах екстремальної освітленості, згладжуючи негативний ефект відблисків відбитого світла.


 


У виробництві продукції Mario Rossi використовуються тільки безпечні та якісні матеріали та покриття. Сонцезахисні окуляри Mario Rossi відповідають вимогам європейської директиви 89/686 CCE відповідно до стандарту EN1836, EN182 (сонцезахисні окуляри і фільтри для захисту від сонячних променів і прямого погляду на сонце).

Вся продукція торгової марки Mario Rossi офіційно зареєстрована в Україні і відповідає вимогам всіх нормативних документів.