Краще кожному. Раз по раз згадуючи свій новий принцип я розумію, що для того щоб «краще», тобто дійсно якісні та безпечні сонцезахисні окуляри, отримав «кожен», тобто якомога більше зацікавлених людей, я, Mario Rossi, повинен бути пізнаваний і відомий багатьом. У нас в Італії до того ж всі розуміють, що якщо ти хочеш робити людей дійсно стильними — для початку ти сам повинен бути таким. А так як в сучасному світі стилю зараз панує свобода і різноманітність, то і для мене важливо залишатися стильним в різних амплуа.

Імідж успішного універсального бренду в сучасному світі стилю не може обмежуватися одним лише напрямком, тому що стильове розмаїття дуже широке і аудиторія в кожному з напрямків має свої побажання і вимоги. Тим більше що більшість з цієї аудиторії вже має уявлення про якість та безпеку, трансформуючи ці знання в свої переваги. Саме тому в новій концепції бренду сонцезахисних окулярів Mario Rossi обрані принципи створення самостійних стильових колекцій для своєї цільової аудиторії.

Cozzezioni_2Як ми говорили в статті «Який ти сьогодні, Mario Rossi?»  — продукція бренду покладається на чотири основні стилі: Classic, Fashion, Casual і Sport. Ці напрямки в чистому вигляді або в якійсь комбінації задіяні при розробці дизайну колекцій сонцезахисних окулярів Mario Rossi. А саме:

  • Mario Rossi Collezioni — колекція окулярів з італійським дизайном для людей з яскраво вираженим почуттям стилю і смаку. Зокрема для цінителів класичного стилю і елегантності.
  • Mario Rossi Giovani — це актуальність молодіжного стилю з яскравим дизайнерським акцентом, комфорт і безпека для наймолодших. Окуляри для підлітків, орієнтованих на модні тренди і оригінальні стилістичні рішення.
  • Mario Rossi Colore — живі кольори, футуристичні форми і сміливі дизайнерські рішення для шанувальників яскравого стилю.
  • Mario Rossi Eleganza — максимум шику і розкоші в класичному стилі для цінителів вишуканості і витончених любителів смаку.

Іншими словами, в колекціях Mario Rossi закладені різні збірні образи сучасних покупців: від молодих шанувальників вуличної моди до цінителів яскравою екстравагантністю або шикарною вишуканістю класики. Незмінним в кожній колекції, незважаючи на вікову або стильову різницю, залишається принцип кращої якості, який включає в себе надійність і довговічність оправи, безпеку лінз і комфорт використання окулярів. Що стосується все ж стилю, то невід’ємною складовою будь-якої моделі в різному стильовому напрямку, будь то Sport або Casual, залишається італійський дизайнерський дух.

Mario2

Так що, в якому амплуа Ви не зустріли б мене в оптичних салонах, на вулицях міста або на пляжі — будьте впевнені, що цей імідж справжнього італійця створений для Вас — для кожного. І кожен обов’язково знайде для себе щось цікаве. А я буду намагатися продовжувати створювати для своїх шанувальників цікаві образи, залишаючись при цьому різним. Побачимося! Addio!