slider5

Мене часто запитують: як бренду очок в сучасному світі розмаїття стилів і дизайнерських рішень не втратити свою індивідуальність? Як залишатися актуальним і в той же час не розчинитися в морі «модних» реплік? На мій погляд, потрібно, перш за все, не забувати своє коріння і, звісно, створити і підтримувати свою власну репутацію та імідж. І саме тому, незважаючи на прагнення бути цікавим для всіх, основа моїх колекцій протягом всієї історії існування залишається незмінною. Зараз її ім’я — Mario Rossi Collezioni.

Італійський дизайн сонцезахисних окулярів це не стільки слідування останнім трендам, а перш за все неповторний і впізнаваний стиль з незмінним шиком. І досягається ця впізнаваність, перш за все, завдяки дотримання певних традицій в дизайні. Саме ці традиції класичного елегантного стилю і лягли в основу головної колекції бренду — Mario Rossi Collezioni. Класична основа модельного ряду має незаперечні переваги для цінителів стилю з різними уподобаннями, тому що класика сама по собі універсальна і актуальна завжди. А з додаванням до традиційних форм і рішень кольору яскравих і відомих елементів істинно італійського стилю — гарантовано вийде ще й досить модне рішення.

Створені за таким принципом сонцезахисні окуляри колекції Mario Rossi Collezioni поєднують в собі витончені дизайнерські рішення і класичні форми, прославляючи стиль і помірну стриманість модельного ряду. Комбінування елегантної геометрії і таких матеріалів як полегшений метал і ацетат целюлози надають моделям консервативну вишуканість. А ідеальна посадка очок і їх легкість забезпечують необхідний комфорт і безпеку для зору. І, незважаючи на стильове розмаїття бренду — як ми говорили «різні амплуа», класична колекція залишається основною як за кількістю різних моделей, так і по відповідності іміджу бренду.

Принципи колекції — це класичний дизайн, італійські традиції, індивідуальність і смак.

collezioni_tradizii

  • Класичний дизайн має на увазі, перш за все, використання традиційних форм оправ і вибір кольорової палітри
  • Італійські традиції підкреслені в модельному ряді завдяки використанню більш помітних елементів геометрії очок і привертає увагу елементам декору.
  • Індивідуальність — це прагнення навіть в рамках класичного дизайнерського формату створювати якусь неповторність кожної моделі сонцезахисних окулярів
  • Під смаком в модельному ряду Mario Rossi Collezioni мається на увазі використання чисто італійських асоціацій в колірних комбінаціях, матеріалах і декоруючих рішеннях.

Завдяки такому підходу вдається створити дійсно цікаві сонцезахисні окуляри класичного формату, які будуть гармонійно поєднуватися з різними сучасними стильовими напрямками. Переконайтеся в цьому самі, ознайомившись з колекцією Mario Rossi Collezioni. Зрештою, навіть в межах однієї основної колекції бренд Mario Rossi прагне бути універсальним і задовольнити більшість запитів своїх шанувальників, зберігши при цьому свої традиції — формат італійської класики.

Так, мені подобається бути різним і цікавим в такому непередбачуваному сучасному світі стилю. Але при цьому я не забуваю чим заробив свою репутацію і за що в першу чергу мене цінують мої друзі і шанувальники — класичний італійський образ. Тому, незважаючи на мінливість трендів, я намагаюся зберегти цей дух в своїй головній колекції. І навіть в такому форматі можна бути різним і актуальним. Одним словом давати краще кожному.

     Щиро Ваш,

      Mario Rossi