Доброго вам дня! Або як кажуть на Батьківщині: «Saluti». Нещодавно ми згадували про те, як починалася моє життя в Україні: про успіхи, складнощі і цікавих ситуаціях. Але всесвіт не стоїть на місці — все змінюється і розвивається. Так і в світі сонцезахисних окулярів — світі, в якому я живу — все змінюється від сезону до сезону, а за кілька років цінності взагалі можуть помінятися кардинально. Тому будь-який поважаючий себе італієць з оптичного світу просто зобов’язаний бути актуальним, щоб придбати нових шанувальників і не розчарувати старих друзів. Звідси і виникли мої нові правила життя, а саме: «Краще кожному!».

Для поважаючої себе людини в сучасному світі відкритої інформації щодо абсолютно будь-якого продукту і аксесуарів зокрема важливі такі поняття як: якість, доведене відгуками користувачів; різноманітність і можливість вибору, а також іноді і цікавий функціонал. Що ж виходячи з цього може запропонувати бренд Mario Rossi? Який сенс закладений в принципі бренду — «Краще кожному!»?

MS_new5

«Краще» має на увазі перш за все прагнення бренду витримувати високу планку якості. У поняття якості сонцезахисних окулярів входять: легкі, міцні і гіпоаллегенні  матеріали оправ; загальна надійність конструкції окулярів, якісні та безпечні сонцезахисні лінзи, а також комфорт носіння окулярів. Як ми говорили раніше в цій статті, при нашому знайомстві, всі окуляри бренду гіпоалергенні через матеріали, що використовуються при створенні оправи (ацетат целюлози і монель). Що ж стосується лінз, то їх якість є ключовою причиною успіху будь-якого бренду в нашій сфері, тому що лінзи відповідають за основну функцію окулярів — захист від шкідливого впливу сонячних променів, тобто безпеку для зору і комфорт носіння окулярів залежить в першу чергу від рівня якості лінз. Що ж стосується лінз в окулярах Mario Rossi, то їх якість перевірена роками і сотнями задоволених користувачів. Причиною цього позитивного результату є в першу чергу використаання у виробництві лінз матеріалу. У нашому випадку це один з найоптимальніших матеріалів в індустрії — полікарбонату CR-39. У чому ж основні особливості таких лінз?

  • Висока ударостійкість (в майже в 200 разів міцніше мінеральних і в кілька разів інших органічних лінз). При ударі, якщо він все ж трапиться, лінзи не розлітаються на небезпечні дрібні осколки, а деформуються
  • Говорячи науковою мовою, у полікарбонатних лінз більш високий коефіцієнт заломлення, що означає, що лінзи будуть більш тонкими, а значить практичними і легкими
  • Повне 100% поглинання шкідливого для зору ультрафіолетового випромінювання
  • Четверта, бонусна особливість — багато лінз оснащені додатковими технологіями, такими як поляризація (додатковий захист від відблисків, відбитих від різних поверхонь) і дзеркальне покриття, що забезпечує додатковий захист.

MS_new2

Друга частина принципу активності бренду в сучасному світі — «кожному» — містить в собі прагнення бути універсальним, тобто прагнення зрозуміти бажання і потреби кожного. І, відповідно, надати стильове розмаїття і широкий вибір для всіх актуальних запитів на ринку сонцезахисних окулярів — від перевіреної класики до принципів подіумної моди, спортивного функціонального стилю і тенденцій вуличних трендів. Якщо конкретніше, то в поточній колекції бренду Mario Rossi, яка прагне надати європейську оптичну культуру доступну кожному українцеві, можна виділити чотири напрямки — чотири стовпи, що лежать в основі:

Classic — її поважають прихильники витриманих і перевірених часом форм і колірних рішень, суворого ділового стилю і принципів дизайну, які ніколи не виходять з моди.

Fashion або як же без світу краси? В першу чергу, представниці прекрасної статі, які хотіли б підкреслити або сформувати свій стиль відповідно актуальним тенденціям моди, але при цьому скористатися спільною рисою бренду, а саме, якістю. Зауважимо, що модно і сучасно хочуть виглядати не тільки дівчата, а швидкість появ нових колекцій забезпечують легкий і приємний крок в ногу з часом.

Casual — це зручність. Молодіжний вибір. Формат моделей, що враховують актуальні позиції в міській моді і світові тренди повсякденного вуличного стилю. За своєю суттю цей напрям в сонцезахисних окулярах представляє собою накладення сучасних тенденцій на класичні і ретро форми. Звичайно ж, з урахуванням обов’язковї зручності носіння і стильової універсальності аксесуара в стилі Casual.

Sport — назва говорить сама за себе, обтічні форми і зручність дозволяють людям, що живуть активним життям, знайти для себе в бренді Mario Rossi щось своє. Окуляри в цьому напрямку можуть володіти різними корисними властивостями, наприклад, обтічністю форми для кращої аеродинаміки, щільною посадкою на обличчі для захисту від вітру і пилу, прогумованими зонами для виключення зісковзування окулярів і, звичайно ж, лінзами з додатковими технологіями захисту (поляризація і дзеркальне покриття), що буде вкрай корисно в водному спорті або на рибалці.

На жаль, пора закруглятися. Можна розповісти ще багато цікавого зі світу сонцезахисних окулярів і досвіду спілкування зі мною від старих друзів, але пора продовжувати намагатися дарувати «Краще кожному!» для нових і майбутніх шанувальників. Addio і до зустрічі!